Alman dili kursları

Elan kodu: 39501

Kateqoriya Xarici dil kursları
Alman dili

Qiymət 120 Azn

Aygül Fərəcova
Bakı şəhəri
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Əziz xanımlar, Alman dili artıq çətin deyil
Çünki bu dərsləri izah etməyi sevən, hər kəsin başa düşməsini istəyən bir xanım müəllim keçir.
Sıfırdan başlayanlar belə rahatlıqla öyrənir.
Sual verə bildiyin, başa düşülmədiyin yerdə yenidən izah edilən dərslərdir.
Yalnız xanımlar üçün. Rahat və güvənli mühit. Evdən çıxmadan online. Həftədə 4 dəfə dərs 1 dəfə ümumi təkrar. 0 dan B2ə qədər
Almaniya planın varsa, doğru ünvandasan.


Tarix: 04.02.2026

Alman dili kursları
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Online Fərdi Alman Dili Kurslar

Almaniyada və Türkiyədə təhsil almış müəllimedən onlayn Alman dili dərsləri Bütün yaş qrupları üçün uyğun dərslər Sertifikat imtahanlarına hazırlıq Almaniyada təhsil və iş müraciətləri ilə bağlı məsləhət və

100 Azn
Alman dilin bu gün öyrən və orada işləmək arzunu reallaşd

"Ausbildunq" – ixtisaslaştırma və ya peşəyə yiyələnməkdir. Burada təkcə nəzəri bilikləri artırmaq deyil, həmçinin paralel olaraq oxuduğun ixtisasa uyğun işləmək və təcrübə toplamaq nəzərdə tutulur.İlk öncə A2

150 Azn
fərdi individual Alman dili dərsləriŞirkət

Ferdi individual Alman dili dərsləri Ferdi Az-rus bolmesi Alman dilini öyrənmək hələ belə asan olmamışdır. Azərbaycan və rus bölməsi üzrə dərslər. İstəyə uyğun xanım və bəy təlimçilər. Peşəkar müəllimlər. Xüsusi

150 Azn
Almanyaya gedənlər üçün sürətli danışıq dərsləriŞirkət

Almanyaya gedənlər üçün sürətli danışıq dərsləri İndi bir Alman gəlsə rahat danışa bilərsən? Sualına düşünmədən Hə! Cavabı vermək istəyirsənsə tam da doğru elanı oxuyursan. Dərslər yüksək ixtisaslı müəllimlər tərəfindən

150 Azn
Alman Dili Danışıq dərsləri Almaniyaya gedənlər üçün

Alman Dili Danışıq dərsləri Almaniyaya gedənlər üçün Alman dili kursumuz Azərbaycan, rus və ingilis bölmələri üzrə keçirilir. Dərslərdə qrammatika ilə yanaşı gündəlik danışıq və praktiki ünsiyyətə xüsusi diqqət

120 Azn
6 aya Almanca danışŞirkət

6 aya Almanca danış Alman dili bilmək sizə hansı qapını aça bilər? Almaniyada işləmək, təhsil almaq və ya gündəlik həyatda rahat ünsiyyət qurmaq istəyirsinizsə, dil biliklərinizi indidən formalaşdırın. Azərbaycan və

150 Azn
Alman dili dərsləri

Alman dilini sıfırdan öyrənmək istəyirsən? A1 səviyyəsi üçün fərdi onlayn Alman dili dərslərinə qeydiyyat başlayıb! Dərslər kimlər üçündür? • Alman dilini yeni başlayanlar • A1 səviyyəsini sistemli şəkildə

90 Azn
Online Alman Dili Dərsləri

TELC, ÖSD, Goethe imtahanlarına A1 səviyyəsindən başlayaraq peşəkar hazırlıq təklif olunur. Online platforma - ZOOM Müəllim haqqında: • 5 illik tədris təcrübəsi • Alman dili üzrə magistr dərəcəsi

120 Azn
Alman dili dərsləri online

•0 dan dərslər •Danışıq dərsləri •Qrammatika+ praktik •Ausbildung hazırlığı •Gündəlik dialoqlar və tapşırıqlar üzərində işləmə •Fərdi və qrup dərsləri *İlk dərs ödənişsizdir Tik tok:deutsch.ayt İnstagram:deutsch

50 Azn
A1-B2 Səviyyələri üzrə Fərdi Alman Dili Dərsləri

Dərslərə daxildir: Səviyyələr: A1, A2, B1, B2 Program: Qrammatika, lüğət ehtiyatının artırılması, oxu, dinləmə və xüsusilə sərbəst danışıq Materiallar: Bütün tədris materialları və kitablar elektron formada pulsuz

75 Azn
Alman dilindən yay dərsləri

ALMAN DİLİNDƏN YAY DƏRSLƏRİNƏ QEYDİYYAT BAŞLADI! Alman dili dərsləri tam 0 səviyyəsindən başlayaraq A1–C1 səviyyələrinə qədər tədris olunur✓. ✓ İlk dərs sınaq dərsidir. Bu dərsdə istifadə olunacaq vəsaitlərlə tanış

50 Azn
Alman dili

ALMAN DİLİ KURSU — A1–C1 Alman dilini düzgün, sistemli və nəticəyönümlü öyrənmək istəyirsiniz? Sertifikatlı və təcrübəli müəllim tərəfindən keçirilən dərslərdə hər tələbənin səviyyəsinə və məqsədinə uyğun fərdi

100 Azn
Alman dili dərsləri

A1–B2 səviyyələri Danışıq və qrammatika Gündəlik ünsiyyət Dinləmə və yazı bacarıqları İmtahanlara hazırlıq Peşəkar müəllim Kiçik qruplar Əlverişli dərs saatları onlayn dərslər

60 Azn
Alman dili A1-c1. Немецкий с нуля

Alman dilini öyrənmək istəyirsiz? Almaniyaya emiqrasiya etmək istəyirsiz? Təcrübəli müəllim axtarırsınız? O zaman artıq vaxt itirmədən Öyrən Dil Akademiyasına müraciət edin. Çünki yalnız bizimlə birgə siz qısa bir

100 Azn
Alman dili dərsləri

Alman dili dərsləri online Google Meet platformasi uzerinden kecirilir. Həftədə 2 dəfə, 1–1, 5 saat olmaqla fərdi və qrup şəklində keçirilir. Dərslər interaktiv şəkillər və müxtəlif tədris materialları ilə daha maraqlı

130 Azn
Almaniyada rahat danişŞirkət

Almaniyada rahat daniş Almaniyaya gedirsiniz? İlk günlərdə marketdə, iş yerində, nəqliyyatda və gündəlik həyatda nə demək lazım olduğunu düşünmək istəmirsinizsə, Alman dilində danışıq bacarığınızı əvvəlcədən inkişaf

120 Azn

tezbazar.az biznes online kurslar komputer kurslari hazirliq kurslari asbazliq kurslari mektebeqeder hazirliq uzguculuk kurslari hind reqsleri mebeller