Alman dili dərsləri

Elan kodu: 41877

Kateqoriya Xarici dil kursları
Alman dili

Qiymət 90 Azn

Cəmilə Qubadova (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0516292XXXnömrəni göstər

Alman dili dərsləri online , Həftədə 2 dəfə, 1–1, 5 saat olmaqla fərdi və qrup şəklində keçirilir. Dərslər interaktiv şəkillər və müxtəlif tədris materialları ilə daha maraqlı və effektiv şəkildə tədris edilir.
Dərslər danışıq, yazı, dinləmə və oxuma olmaqla Alman dilində bütün 4 bacarığın yüksək səviyyədə inkişaf etdirilməsinə yönəlib.
Alman dilini düzgün metodika ilə, sistemli şəkildə və qısa müddətdə mənimsəmək, sərbəst danışmaq və özünəinamlı şəkildə istifadə etmək, o cümlədən beynəlxalaq aertifikat almaq istəyənlər əlaqə saxlaya bilər.


Tarix: 07.08.2026

Alman dili dərsləri
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Peşəkar müəllimdən Alman dili dərsləri / Репетитор нем

Alman dili repetitoru (Rus və Azərbaycan bölməsi üçün). Salam! Mən alman filologiyası üzrə bakalavr və alman dilinin tədrisi metodikası üzrə magistr dərəcəsinə malik təcrübəli müəlliməyəm. Bakının qabaqcıl özəl

15 Azn
Alman dilin bu gün öyrən və orada işləmək arzunu reallaşdır

"Ausbildunq" – ixtisaslaştırma və ya peşəyə yiyələnməkdir. Burada təkcə nəzəri bilikləri artırmaq deyil, həmçinin paralel olaraq oxuduğun ixtisasa uyğun işləmək və təcrübə toplamaq nəzərdə tutulur.İlk öncə A2

150 Azn
fərdi individual Alman dili dərsləri

Ferdi individual Alman dili dərsləri Ferdi Az-rus bolmesi Alman dilini öyrənmək hələ belə asan olmamışdır. Azərbaycan və rus bölməsi üzrə dərslər. İstəyə uyğun xanım və bəy təlimçilər. Peşəkar müəllimlər. Xüsusi

Şirkət150 Azn
Alman dili Xaricdə təhsil və İş imkanları

Alman dili kursu | Ausbildung proqramı Almaniya yolunuzu asanlaşdıraq! Təcrübəli təlimçilər, müasir metodlar: danışıq praktikası | audio-materiallar | rollu oyunlar | real vəziyyətli tapşırıqlar Təklif etdiyimiz

Şirkət150 Azn
Alman dili

Alman dili kursuna qeydiyyat başladı Dərslərimiz həftədə 2 dəfə olmaqla sıfırdan keçirilir Əyani və Online Qrup və Fərdi Azərbaycan və Rus dillərində tədris Sonda rəsmi sertifikat

140 Azn
Alman dili A1-c1. Немецкий с нуля

Alman dilini öyrənmək istəyirsiz? Almaniyaya emiqrasiya etmək istəyirsiz? Təcrübəli müəllim axtarırsınız? O zaman artıq vaxt itirmədən Öyrən Dil Akademiyasına müraciət edin. Çünki yalnız bizimlə birgə siz qısa bir

100 Azn
Alman dili dərsləri

A1–B2 səviyyələri Danışıq və qrammatika Gündəlik ünsiyyət Dinləmə və yazı bacarıqları İmtahanlara hazırlıq Peşəkar müəllim Kiçik qruplar Əlverişli dərs saatları onlayn dərslər

60 Azn
Alman Dili Dərsləri 0-dan C1-ə (Avropa təcrübəli müəllimlə)

Avstriyada yaşayan, 10 ildən çox peşəkar iş təcrübəsinə malik alman dili müəllimi ilə dərslərə başlayın! Alman dilini birbaşa Avropadan qoşularaq, canlı dil mühitini dərindən bilən mütəxəssisdən öyrənin. Alman dilini

80 Azn
Alman dili kursları

Alman dili kursları. Kursumuzda Alman dili Sadə İzah şəkli ilə yüksək səviyyədə tədris olunur. Alman dilinin Qramatikası + Danışıq öyrədilir. Peşəkar və Məsuliyyətli müəllim komandası , 10 ildən artıq müəllimlik

150 Azn
Studienkolleg Vorbereitung / Wirtschaftsdeutsch/ Buchführung

Angebot: • Training für die Aufnahmeprüfung (Feststellungsprüfung) • Intensiver Deutschunterricht A1–C2 • Vorbereitung für deutsche und österreichische Hochschulen • BWL- und VWL-Grundlagen • Audit: Buchführung und

150 Azn
Almanyaya gedənlər üçün sürətli danışıq dərsləri

Almanyaya gedənlər üçün sürətli danışıq dərsləri İndi bir Alman gəlsə rahat danışa bilərsən? Sualına düşünmədən Hə! Cavabı vermək istəyirsənsə tam da doğru elanı oxuyursan. Dərslər yüksək ixtisaslı müəllimlər

Şirkət150 Azn
Azərbaycan dili tarix coğrafiya kimya fizika

Dərslər onlayn keçirlir rus sektoru bə az sektor bütün fənnlər aşağı və yuxarı sinif

24 Azn
Online Alman dili

Alman dili üzrə bakalavr məzunu olaraq fərdi onlayn dərslər təklif edirəm • Uşaqlar, yeniyetmələr və böyüklər üçün fərdi dərslər • Qrammatikanın sadə və aydın izahı • Söz ehtiyatının inkişafı və danışıq

20 Azn
Alman dilin bu gün öyrən və orada işləmək arzunu reallaşd

"Ausbildunq" – ixtisaslaştırma və ya peşəyə yiyələnməkdir. Burada təkcə nəzəri bilikləri artırmaq deyil, həmçinin paralel olaraq oxuduğun ixtisasa uyğun işləmək və təcrübə toplamaq nəzərdə tutulur.İlk öncə A2

150 Azn
Alman dilindən yay dərsləri

ALMAN DİLİNDƏN YAY DƏRSLƏRİNƏ QEYDİYYAT BAŞLADI! Alman dili dərsləri tam 0 səviyyəsindən başlayaraq A1–C1 səviyyələrinə qədər tədris olunur✓. ✓ İlk dərs sınaq dərsidir. Bu dərsdə istifadə olunacaq vəsaitlərlə tanış

50 Azn
Alman dili dərsi

Alman dili dərsi Tecrubeli muellime terefinden keçirilen professional Alman dili derslerine start verildi. 1) 0-dan Alman dilini oyrenmek isteyenler üçün Alman dilinin sıfırdan öyrədilməsi. 2) Biznesle meşgul olanlar

Şirkət130 Azn

tezbazar.az biznes komputer kurslari biznes kurslari hazirliq kurslari ofis proqramlari diplom veren kurslar kurslar bakida kurslar 2026 mebeller youtube ağdaş