Tarix: 7 Aug 2021 | Baxılıb: 1165
1-ci qrup keçid balları 2023
saytı 2023-cü ilin universitetlər üçün 1-ci qrup keçid ballarını təqdim edir. Bakı Dövlət Universiteti. Fizika müəllimliyi Ə 389.2 (389.2). Fizika müəllimliyi (tədris ingilis Ə 419.8 (419.8) dilində). İnformatika müəllimliy
SMM kursu seçərkən nələrə diqqət edilməlidir?
Müasir dövrümüzdə sosial media marketinqi (SMM) istənilən biznesin marketinq strategiyasının vacib hissəsinə çevrilib. Sosial media platformalarından istifadə edən milyardlarla insan böyük auditoriyaya çatmaq və potensia
HR kursları
İnsan Resursları (HR) istənilən uğurlu təşkilatın vacib komponentidir. HR mütəxəssisləri işə qəbul və seçim, işçilərin təlimi və inkişafı, təzminat və müavinətlərin idarə edilməsi və işçilərlə münasibətlər də daxil olmaql
Onlayn İngilis dili kursları
Günümüzdə əksər sahələrin onlayn formata keçdiyi kimi İngilis dili kursları da onlayn tədrisə keçid edib. Həm qiymət, həm də rahatlıq üçün seçim olunan onlayn İngilis dili kurslarının müsbət cəhətlərilə yanaşı, mənfi tərəflər
Kollec ixtisasları və balları 2024
saytı 2024-cü il üzrə Kollec ixtisasları və ballarını sizə təqdim edir. Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin nəzdində Azərbaycan Maliyyə-İqtisad Kolleci. ▶ Bank işi Ə 135.0. ▶ Maliyyə işi Ə 150.7. ▶ Mühasibat uçotu
Kanadada təhsil
Kanadada təhsil dünyada ali təhsil sistemləri arasında 5-ci yerdədir. Kanadada təhsil haqları Amerika, Böyük Britaniya və Avstraliyadakından təxmini 30% azdır. Bura hətta təhsilin keyfiyyəti baxımından da heç də geri qalmı
Amerikada təhsil
Amerikada təhsil almaq və ya karyera planları qurmaq arzusu demək olar ki, hər kəsin ağlından keçir. Bir çox tələbələr izlədikləri fimlərdən, dinlədikləri mahnılardan, oxuduqları kitablardan və ya sənədli filmlərdən təsirlənərə
3-cü qrup keçid balları 2024
saytı 2024-cü ilin universitetlər üçün 3-cü qrup üzrə keçid ballarını təqdim edir. Bakı Dövlət Universiteti. ▶ Azərbaycan dili və ədəbiyyatı Ə 510.6 (510.6). müəllimliyi. ▶ Korreksiyaedici təlim Ə 342.9 (384.8). ▶ Tarix müəllimliy
tezbazar.az biznes biznes kurslari online kurslar hazirliq kurslari dovlet qulluguna hazirliq kurslari magistr kurslari smm dersleri suruculuk mektebi mebeller erməni sevda mustafayeva