Fransız dili kurslarıFransız dili dünyada ən çox danışılan dillərdən biridir. Təsadüfi deyil ki, fransız dili beş qitədə ingilis dilindən başqa danışılan yeganə dildir. Fransız dili Birləşmiş Millətlər Təşkilatlarının və bir çox beynəlxalq təşkilatların rəsmi dillərindən biridir.
Siz də fransız dilini bilmək, özünüzü kifayət qədər yaxşı ifadə etmək və bu dili peşəkarlarından öyrənmək istəyirsinizsə, Fransız dili kurslarına qoşulmaq üçün müraciət edə bilərsiniz. Bakıda fransız dili kursları fərdi və qrup şəklində təşkil olunur, yüksək ixtisaslı mütəxəssislər tərəfindən keçirilir. Hər ayın sonunda imtahanlar təşkil olunur. Dərslərin keyfiyyətinə tam zəmanət verilir. Kursu bitirən tələbələrə yekun imtahan göstəricisi ilə sertifikat verilir.
Fransiz dili kurslari fransız dilini öyrənmək istəyən hər bir kəs üçün nəzərdə tutulub. Kurs müddəti ərzində iştirak edənlərə fransız dilində yüksək səviyyədə danışıq və yazma öyrədilir, eyni zamanda oxuma və dinləmə kimi bacarıqlar da yüksək səviyyədə inkişaf etdirilir. Peşəkar Fransız dili kurslarının proqramı 6 səviyyədən ibarətdir: Başlanğıc səviyyə, Elementar səviyyə, Aşağı orta səviyyə, Orta səviyyə, Yüksək orta səviyyə və Mükəmməl səviyyə.
Fransız dilini öyrənməyin üstünlükləri:
Fransiz dilini öyrənmək İngilis dili biliyinizi də inkişaf etdirə bilərsiniz.
Bu dili öyrənməklə Fransada səyahət edərkən rahat ünsiyyət qura biləcəksiniz. Fransa dünyanın aparıcı turizm məkanı olaraq qalır.
Fransız dilində kinolara baxmağın necə maraqlı olduğunu bilirdinizmi? Fransız kinosu zəngin və müxtəlifdir.
Yalnız tərcüməyə etibar etmədən Fransız ədəbiyyatını kəşf edəcəksiniz. Fransız ədəbiyyatı hələ də dünyanın ən parlaq əsərlərindən biri kimi qəbul edilir və orijinal mətndə ən yaxşı şəkildə tapılır.