Sürətli danışıq proqramı

Elan kodu: 38348

Kateqoriya Xarici dil kursları
Rus dili

Qiymət 200 Azn

Ayten (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Danışıq əsaslı rus dili. Sürətli, axıcı, sərbəst nitq. Azərbaycan və ingilis bölümünün şagird və tələbələri üçün, iş adamları üçün xüsusi proqramlar.Professional tədris, sürətli və zəngin proqram, yüksək nəticə. İş adamları üçün sadələşmiş, ev tapşırıqsız kommunikativ proqram.
İlk dərsdən danışacaqsiniz, və qısa zamanda dilin ruhunu hiss edəcəksiniz.
Dərslər professional linqvist tərəfindən keçirilir.
Ödəniş 150/200 azn.


Tarix: 04.11.2025

Sürətli danışıq proqramı
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Репетитор русского сектора

Репетитор русского сектора начальных классов(1-5 классы) Закрепление школьного материала Выполнение дом.заданий Подготовка к МСО БСО И др.оцениваниям Занятия 5 раз в неделю по 1, 5-2 часа

250 Azn
Rus dili onlein

Təcrübəli BDU, filoloji fakultəni bitirmiş müəllimə tərəfindən fərdi onlein dərsləri keçirilir.Zəmanət verilir

50 Azn
Rus dili kursu

Rus dili kursu haqqında məlumat: ● Dərslər həftədə 2 dəfə olmaqla 1, 5 saat (90 dəqiqə) keçirilir. ● Dərs öyrətmə və sırf danışıq olmaqla 2 hissədən ibarət keçirilir. Dərs müddətində qrammatikanın əsasları və

55 Azn
Rus dili kursu

Rus dili kursu haqqında məlumat: ● Dərslər həftədə 2 dəfə olmaqla 1,5 saat (90 dəqiqə) keçirilir. ● Dərs öyrətmə və sırf danışıq olmaqla 2 hissədən ibarət keçirilir. Dərs müddətində qrammatikanın əsasları və

55 Azn
Rus dili dərsləri

Rus dili sərbəst və vurğusuz danışıq bacarığının inkişafına yönəlib. Dərslər məsafədən keçirilir və ilk dərs ödənişsiz təqdim edilir. Tədris sadə və rahat ünsiyyət əsasında təşkil olunur. Tədris istiqamətləri - Rus dili

Rus dili hazırlığı

Rus dili hazırlığı 1-5-ci sinif şagirdləri, məktəbəqədər hazırlıq keçən uşaqlar, danışıq bacarıqlarını inkişaf etdirmək istəyənlər üçün uyğun şəkildə təşkil olunur. Başlanğıc hazırlıq - Məktəbəqədər hazırlıq üzrə rus

80 Azn
Rus dili

Tez bir zamanda rus dilində duzgün danişmag istəirsinizsə onda buyurun.Savadli Baki Dövlət universiteti bitirən müəllimə tərəfdən 0 dan asan metodikayla dərslər kecirilir.

50 Azn
Rys dili onlayn

Dərslər Baki Dövlət universiteti bitirmiş müəllımə tərəfdən kecirilir.0 dan rus dili asan metodikayla öyrənə bilərsiniz.

50 Azn
Danışıq rus dili

Xanımlar üçün rus dili dərsləri keçirəm. Dərslər danışıq üzərində qurulur. Dərslər yalnız fərdi və yalnız onlayn olur. Qısa müddətdə real nəticə əldə edəcəksiniz!

60 Azn
Rus dili

İstər sıfırdan başlayın, istərsə də mövcud biliklərinizi təkmilləşdirin — rus dilini ən qısa zamanda və asan üsulla öyrənin!​Fərdi yanaşma: Hər tələbənin dil səviyyəsinə və məqsədinə uyğun xüsusi proqram. ​Danışıq

30 Azn
Rus dili kursu

Rus dili kursu haqqında məlumat: ● Dərslər həftədə 2 dəfə olmaqla 1,5 saat (90 dəqiqə) keçirilir. ● Dərs öyrətmə və sırf danışıq olmaqla 2 hissədən ibarət keçirilir. Dərs müddətində qrammatikanın əsasları və

55 Azn
Rus dili məlliməsi

Əgər siz rus dilində sərbəst danishmag istəyirsizsə buyurun müraciyət edin.Dərslər fərdi şəkildə kecirilir.0 dan danişig öyrədilir.

50 Azn
Uşaqlar üçün maraqlı və effektiv Rus dili dərsləri

Dərslər şagirdin yaşına və bilik səviyyəsinə uyğun şəkildə, sadə və anlaşıqlı formada təşkil olunur. Rus əlifbasının öyrədilməsi Oxu və yazı bacarıqlarının inkişafı Söz ehtiyatının artırılması Qrammatikanın sadə

50 Azn
Rus dili kurslarıŞirkət

Əlbəttə. Smart Line Academy üçün şəkil üzərində istifadə edə biləcəyiniz mətn: RUS DİLİNİ BİZİMLƏ ÖYRƏN! Peşəkar müəllimlərlə rus dili dərsləri Qrup dərsləri — 39 AZN Fərdi dərslər — 69 AZN Danışıq bacarığını

39 Azn
Fərdi Rus dili danışıq dərsləriŞirkət

Fərdi Rus dili danışıq dərsləri İndi bir Rus gəlsə rahat danışa bilərsən? Sualına düşünmədən Hə! Cavabı vermək istəyirsənsə tam da doğru elanı oxuyursan. Dərslər yüksək ixtisaslı müəllimlər tərəfindən xüsusi dərs

70 Azn
Rus kursları

Rus dili kursları Rus dilini sıfırdan öyrənmək və ya mövcud biliklərinizi inkişaf etdirmək istəyirsiniz? Fərdi yanaşma və praktiki məşğələlər vasitəsilə rus dilində daha düzgün, sərbəst və inamlı danışmağı öyrənə

60 Azn

tezbazar.az biznes online kurslar biznes kurslari kurslar rus dili oyrenmek hind reqsleri kurs elanlari online tehsil mebeller kompüter kursları holland dili