Rus dili Kursu 23 Noyabr Qrupu

Elan kodu: 25443

Kateqoriya Xarici dil kursları
Rus dili

Qiymət 40 Azn

Kadr Kursları (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Rus Dili Dərsləri üzrə yeni qrup qeydiyyatına başladı

Sınaq dərs ödənişsizdir

Dərslər həftədə 2 dəfə olmaqla 1.5 saat keçirilir
Fərdi, qrup və onlayn tədris
İlk aydan aydan etibarən nəticə əldə edəcəyinizə zəmanət verilir
Tədrisin sonunda sertifikat verilir


Tarix: 20.11.2023

Rus dili Kursu 23 Noyabr Qrupu
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Rus dilində 6 aya danış daha rahat iş tapŞirkət

Rus dilində 6 aya danış Rus dilini sıfırdan öyrənin və danışıq bacarığınızı iş və gündəlik həyatda istifadə edin Rus dilini bilmirsiniz? Sıfırdan başlayaraq danışıq səviyyəsinə gəlmək, iş üçün Rus dili öyrənmək və ya

60 Azn
Rus dil hazırıgları. Abituriyent və danışıq dərsleri

Rus dili- 0 dan. Dinləmə, oxu, yazı, danışıq. 1-4ci sinif. 5, 6, 7, 8- ci siniflər üzrə təkmilləşdirmə. 9, 10, 11- ci siniflər üzrə buraxılış imtahanına hazırlıq. Rasiyada tehsil almış müəllimə terefinen keçirlir.

20 Azn
Rus dili dərsləri

ASAN, MARAQLI VƏ ANLAŞILAN! RUS DİLİ MÜƏLLİMƏSİ NƏ TƏKLİF OLUNUR? * Danışıq dili (sıfırdan sərbəst danışığa) * Qrammatika – sadə dillə * Oxu, yazı, dinləmə və anlama * İmtahanlara və müsahibələrə hazırlıq *

120 Azn
Rus dili

Sıfırdan rus dili öyrənmək istəyənlər üçün yaradılmış xüsusi rus dili dərslərinə qatılmağa tələsin. Dərslərdə hər bir tələbəyə özünə uyğun proqram hazırlanır. Həftədə 2 dəfə 1.5 saat keçilən dərslərdə rus dilinin

130 Azn
Rus dili

Rus dili kursuna qeydiyyat başladı Dərslərimiz həftədə 2 dəfə olmaqla sıfırdan keçirilir Əyani və Online Qrup və Fərdi Sonda rəsmi sertifikat

130 Azn
Rus dili kursuŞirkət

RUS DİLİ KURSLARI - SMART LINE ACADEMY Rus dilini sıfırdan və ya mövcud biliklərinizi inkişaf etdirərək öyrənmək istəyirsinizsə, doğru ünvandasınız! Qrup dərsləri - 39 AZN/ay Fərdi dərslər - 69 AZN/ay Təcrübəli

39 Azn
Rus dili kursu

Rus dili kursu fərdi və qrup formatında onlayn şəkildə təşkil olunur. Dərslər hər yaş qrupuna uyğun proqram əsasında keçirilir, Tədris formatı - Fərdi və qrup şəklində dərs seçimi mövcuddur. - Məktəblilər, tələbələr və

80 Azn
Rus dili dərsləriŞirkət

RUS DİLİNİ BİZİMLƏ RAHAT ÖYRƏN! Rus dilində sərbəst danışmaq, qrammatikanı asanlıqla öyrənmək və gündəlik ünsiyyətdə özünəinamlı olmaq istəyirsənsə, doğru ünvandasan! Qrup dərsləri - cəmi 39 AZN Fərdi dərslər - 69

39 Azn
Rus danışıq dili

Dərslik qaydalarını unudun. Rus dilində sərbəst və inamlı danışın. Bu, böyüklər üçün nəzərdə tutulmuş xüsusi və peşəkar təlim sistemidir. Dil quru qaydalarla deyil, təbii və effektiv metodikalarla mənimsənilir: Canlı

250 Azn
Fərdi Rus dili danışıq dərsləri

Fərdi Rus dili danışıq dərsləri İndi bir Rus gəlsə rahat danışa bilərsən? Sualına düşünmədən Hə! Cavabı vermək istəyirsənsə tam da doğru elanı oxuyursan. Dərslər yüksək ixtisaslı müəllimlər tərəfindən xüsusi dərs

70 Azn
Rus dili hazırlığı

Rus dili hazırlığı 1-5-ci sinif şagirdləri, məktəbəqədər hazırlıq keçən uşaqlar, danışıq bacarıqlarını inkişaf etdirmək istəyənlər üçün uyğun şəkildə təşkil olunur. Başlanğıc hazırlıq - Məktəbəqədər hazırlıq üzrə rus

80 Azn
Rus dili dərsləri

Rus dili sərbəst və vurğusuz danışıq bacarığının inkişafına yönəlib. Dərslər məsafədən keçirilir və ilk dərs ödənişsiz təqdim edilir. Tədris sadə və rahat ünsiyyət əsasında təşkil olunur. Tədris istiqamətləri - Rus dili

Rus dili məlliməsi

Əgər siz rus dilində sərbəst danishmag istəyirsizsə buyurun müraciyət edin.Dərslər fərdi şəkildə kecirilir.0 dan danişig öyrədilir.

50 Azn
Rus dili kurslarıŞirkət

Home Education Academy Rus dili kurslarına tələbə qəbulu elan edir. Rus dili kurslarımız yüksək keyfiyyət və peşəkar yanaşma ilə tədris olunur. Kurslarımız həm yeni başlayanlar, həm də rus dilini təkmilləşdirmək

60 Azn
Uşaqlar üçün maraqlı və effektiv Rus dili dərsləri

Dərslər şagirdin yaşına və bilik səviyyəsinə uyğun şəkildə, sadə və anlaşıqlı formada təşkil olunur. Rus əlifbasının öyrədilməsi Oxu və yazı bacarıqlarının inkişafı Söz ehtiyatının artırılması Qrammatikanın sadə

50 Azn
Rus dili dərsləri rus bölməsi üçün

Mən Bakı Slavyan Universitetinin Tərcümə fakültəsinin (Rus–İngilis dilləri) tələbəsiyəm. Uşaqlara, yeniyetmələrə və böyüklərə rus dili üzrə fərdi hazırlıq keçirəm. Dərslər zamanı şagirdlərin və tələbələrin qrammatika,

70 Azn

tezbazar.az biznes online kurslar biznes kurslari kurslar fransiz dili uzguculuk kurslari eczaciliq kursu araz kurslari unvanlari mebeller baki tibb kolleci baki ali neft mektebi