Online ingilis dili hazırlığı

Elan kodu: 42687

Kateqoriya Xarici dil kursları
İngilis dili

Qiymət 30 Azn

Anna Gusein
Bakı şəhəri
0708830XXXnömrəni göstər

Düzgün metodika ilə real nəticə.
Dəsrlər həftədə 2 dəfə 1 saat olmaqla kecirilir.
Əlavə heç bir materiala ehtiyac olmadan online vəsaitlərlə qısa müddətdə dilin düzgün mənimsənilməsi


Tarix: 27.09.2026

Online ingilis dili hazırlığı
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Online İngilis dili hazırlığı

Dərslər həftədə 2 dəfə 1 saat olmaqla keçirilir. Qrupla və fərdi şəkildə tədris olunur. İlk dərs sınaq dərsidir və ödənişsizdir.

50 Azn
Onlayn İngilis dili dərsləri

ONLAYN İNGİLİS DİLİ DƏRSLƏRİ Dərslər həftədə 2 və ya 3 dəfə keçirilir. Həftədə 2 dəfə - hər dərs 90 dəqiqə Həftədə 3 dəfə - hər dərs 60 dəqiqə Dərs cədvəli şagirdin məktəb və digər hazırlıq saatları nəzərə alınaraq

40 Azn
Online Ingilis dili

4-11 siniflər üçün online ingilis dili 4-cü siniflər üçün ingilis dilini asan yollarla dərslər 5-8-ci siniflər üçün qrammatika, dinləmə testləri, summativlərə hazırlıq, ingilis dilində sərbəst danışıq 9-10-11-ci

50 Azn
Online ingilis dili

4-11 siniflər üçün ingilis dili dərsləri və buraxılışa hazırlıq dərsləri. Dərslər Google meet üzərindən keçirilir həftədə 2-3 dəfə 1 saat 30 dəqiqə olmaqla keçirilir. Grammar reading listening speaking dərsləri

40 Azn
Medical ingilis

Medical English for Study & Career We don’t just teach medical terminology. We develop skills in professional communication, clinical reasoning in English, working with medical documents, and analyzing real-life

1065 Azn
İngilis dili öyrənməyin ən rahat yolu

Online/offline Çox rahat və maraqlı metodika ilə online və offline dərslər keçirəm. Həm uşaq həmdə böyüklərə. İlk dərsdən danışa biləcəksiz və ən əsası qısa bir zamanda sərbəst danışacaqsız. Dərslər ingilis dilində

160 Azn
Online ingilis dili dərsleri

Məktəblilər üçün: Buraxılış imtahanlarına hazırlıq və təkmilləşdirmə dərsləri. Böyüklər və Uşaqlar üçün: Sərbəst ünsiyyət üçün Danışıq (Speaking) dərsləri. Dərs Formatı: İstəyə uyğun olaraq Fərdi və ya Qrup şəklində

20 Azn
Məktəblilər Üçün Onlayn İngilis Dili Dərsləri

Övladınızın ingilis dilini sevərək, əyləncəli və sıxılmadan öyrənməsini istəyirsiniz? Məktəb dərslərində çətinlik çəkən və ya sıfırdan möhkəm baza qurmaq istəyən şagirdlər üçün onlayn dərslərimizə start verdik!

30 Azn
Endirimli Online İngilis Dili Dərsləri

• Abituriyentlər üçün xüsusi, sıfırdan və sistemli İngilis dili hazırlıq proqramı təqdim olunur. Məqsəd imtahanda maksimum nəticə əldə etməkdir. • Maksimum nəticə üçün elə indi qoşul. May və yay aylarında qoşulanlar

40 Azn
Ingilis dili hazırlığı

Qrup30/Ferdi60 azn Düzgün metod, sistemli yanaşma və real nəticə. Qrammatika və söz bazasi Oxu və yazı bacarıqları Danışıq və tələffüz 1-8 ci sinifler ucun online 8-11 ci sinifler ucun evde

30 Azn
İngilis dili abituriyent

Online İngilis dili dərslərinə qeydiyyat başladı! Abituriyent hazırlığı Yüksək nəticə əldə etmək üçün məqsədyönlü və sistemli hazırlıq Həftədə 2 dəfə — 1 saat 30 dəqiqə Qrup dərsləri — 30 AZN Fərdi dərslər — 50

30 Azn
Online ingilis training

İNGİLİS DİLİ HAZIRLIĞI İngilis dilini asan, sadə və effektiv üsullarla öyrənmək istəyirsən? Məktəb proqramı üzrə hazırlıq Qrammatikanın sadə və aydın izahı Vocabulary (söz ehtiyatının artırılması) Reading və

35 Azn
İngilis dili dərsləri

İngilis dili tədrisi təcrübəli müəllim tərəfindən müxtəlif yaş və bilik səviyyəsinə uyğun şəkildə həyata keçirilir. Dərslərə məktəb şagirdləri, abituriyentlər, tələbələr və ingilis dilini öyrənmək istəyən şəxslər qoşula

50 Azn
Ingilis dilində onlayn hazırlıq

16 illik pedaqoji təcrübəmə əsasən Ingilis dilində onlayn hazırlıq dərsləri həmçinin danışıq dərsləri keçirəm. * Sinif sözlərinin öyrənilməsi, Vocabulary çalışmaları, idiomlar, frazeoloji birləşmələr *Qrammatik

40 Azn
İngilis dili kursuŞirkət

İngilis dili kursuna qeydiyyat başladı! İngilis dilini sıfırdan və ya inkişaf etdirmək istəyirsən? İndi tam fürsətidir! Qrup dərsləri - cəmi 40 AZN• Kiçik qruplar (daha effektiv öyrənmə)• Danışıq (speaking) üzərində

40 Azn
İngilis dili kursu danŞirkət

İngilis dilini öyrənmək istəyirsən, amma haradan başlayacağını bilmirsən? Artıq vaxt itirmə - SƏN də qısa zamanda danışa bilərsən! Bizim kursda: Dərslər sıfırdan izah olunur (tam anlayana qədər) Danışıq praktikasına

40 Azn

tezbazar.az biznes online kurslar hazirliq kurslari komputer kurslari ingilis dili danisiq kurslari excel kursu it kurslari derzilik dersleri mebeller qabiliyyət subbakalavr