İngilis dili kursu

Elan kodu: 40340

Kateqoriya Xarici dil kursları
İngilis dili

Qiymət 60 Azn

Tədris Mərkəzi (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0505087XXXnömrəni göstər

İngilis dili kursuna qeydiyyat başladı!
Xətai metrosu yaxınlığında yerləşən kursumuzda
İngilis dilini sıfırdan və peşəkar səviyyədə öyrənin!
Təcrübəli müəllimlər
Danışıq yönümlü dərslər
Kiçik qruplar
Sərfəli qiymətlər
Sertifikat təqdim olunur
İlk dərs PULSUZ!
İngilis dilini öyrənmək üçün doğru ünvandasınız!
Gələcəyinə investisiya et, bu gün başla!


Tarix: 16.04.2026

İngilis dili kursu
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Onlayn ingilis dili kursu

Sıfırdan ingilis dili öyrədilir.Yüksək səviyyəli və müxtəlif dərs materiallarından istifadə olunur. Səviyyənizə uyğun fərdi proqramla dərslər: • Qrammatika • Speaking • Listening • Reading & Writing əhatə

40 Azn
İngilis dili dərsləri

Ali tehsilli Ingilis dili muellimesiyem.Bu sahede 2006ci ilden fealiyyet gosterirem. General English, Academic English, MIQ, Magister, Doctorantura, Pre-ilets, Pre-toefle uzre telebeler hazirlayira.Dersler

180 Azn
1-9 sinifləre İngilis dili hazırlığı

Kollec Oxuyan telebe terefinden 1-9 siniflere İngilis dili hazırlığı online isteyenler nömre ile elaqe saxlaya biler

20 Azn
İngilis dili müəllimi

Övladınız üçün ingilis dili dərsləri Dərslər sıxıcı deyil, oyunlar və xüsusi metodika ilə keçirilir. Uşağınız dili məcburən yox, sevərək öyrənəcək! Üstünlüklərimiz: Danışıq dərsləri (ibtidai siniflər üçün) Qrammatika

20 Azn
Qrup qiymətinə fərdi ingilis dili hazırlığı

Qrup qiymətinə fərdi hazırlıq 60 azn ödəməklə Kiçik qruplar və fərdi yanaşma Məktəb proqramına dəstək Danışıq, oxu və yazı bacarıqlarının inkişafı Hər şagirdin inkişafına xüsusi diqqət

60 Azn
Ingilis dilində onlayn hazırlıq

16 illik pedaqoji təcrübəmə əsasən Ingilis dilində onlayn hazırlıq dərsləri həmçinin danışıq dərsləri keçirəm. * Sinif sözlərinin öyrənilməsi, Vocabulary çalışmaları, idiomlar, frazeoloji birləşmələr *Qrammatik

40 Azn
Endirimli Online İngilis Dili Dərsləri

• Abituriyentlər üçün xüsusi, sıfırdan və sistemli İngilis dili hazırlıq proqramı təqdim olunur. Məqsəd imtahanda maksimum nəticə əldə etməkdir. • Maksimum nəticə üçün elə indi qoşul. May və yay aylarında qoşulanlar

40 Azn
İngilis dili

Ingilis, italyan, ispan, rus və azərbaycan dili kursları innovativ ve xüsusi programa malik tam fərqli metod uzrə kecirilir.Bu orijinal ve unikal metod Azerbaycanda ilk dəfə tədris olunur.Dilin qrammatikası , cox sadə,

110 Azn
Ingilis dili

Ingilis dilini peşəkar müəllimə Ile qisa müddətdə öyrənmək mümkündür.Yeni metodika ilə yalnız ingilis dilində danışmaq və dinləməyə üstünlük verilir.Qısa müddətdə mükəmməl nəticə.Qrammatikasız danışığın öyrədilməsi

80 Azn
30 gündə ingilis dili

Dərslərimiz danışıq yönümlü tədris olunur. Qısa müddət ərzində A1 səviyyə öyrənilir. 1-8 ci siniflər 0-dan ingilis dilini öyrənmək istəyənlər Yeni dərs metodikası Dərslər sadəcə online keçirilir Hər həftə mövzu

30 Azn
Репетитор по английскому языку Онлайн

Провожу индивидуальные занятия для детей и взрослых любого уровня — от начинающих до продвинутых. # Speaking-уроки — разговорная практика и уверенность в речи # Грамматика — от основ до продвинутого уровня #

100 Azn
Online ingilis language lessons

YAY İNGİLİS DİLİ DƏRSLƏRİ BAŞLAYIR! İngilis dilini yayda inkişaf etdirmək istəyirsiniz? Qrammatika Danışıq bacarıqları Yazı və oxu bacarıqları Məktəb və universitet proqramına dəstək İmtahanlara hazırlıq. Dərslər

35 Azn
Online ingilis training

İngilis dilini inamla öyrən, gələcəyinə investisiya et! İngilis dilini öyrənmək artıq çətin deyil. Fərdi yanaşma və sadə izah üsulu ilə dərslərimizdə həm qrammatikanı, həm də danışıq bacarıqlarını inkişaf etdirəcəksən

40 Azn
Xarici dil müəllimliyi

1-4 ibtidai hazırlığı 5-8 təkmilləşdirmə hazırlığı 9-10-11 abituriyent hazirlığı

30 Azn
9-cu və 11-ci siniflərə Buraxılış İmtahan üzrə İngilis dili

9-cu və 11-ci siniflər üçün Buraxılış İmtahanı üzrə İngilis dili hazırlığı İNDİ BAŞLA — yüksək nəticəyə doğru sürətlə irəlilə! Bu hazırlıq proqramında sən: Buraxılış imtahanına düşən bütün sual tiplərini sistemli

60 Azn
Uşaqlar üçün əyləcəli və asan İngilis dili

Uşaqlara İngilis dilini sadə, maraqlı və yadda qalan üsullarla öyrədirəm. Dərslər zamanı danışıq, dinləmə, söz bazası və qrammatika birlikdə inkişaf etdirilir. Məqsəd uşağın dili sevərək və rahat şəkildə öyrənməsidir.

60 Azn

tezbazar.az biznes online kurslar komputer kurslari biznes kurslari muhasibat kurslari pulsuz kurslar xarici dil kurslari bakida it kurslari qiymeti mebeller env.test bagca