50 Azn -Həftədə 2 dəfə Azərbaycan dili dərsləri keçiriləcək.
-Dərs müddəti 2 saatdır.
-İngilis dili dərsi pulsuz şəkildə hədiyyədir.
-Hər yaş aralığında şagirdlər qəbul edilir.
50 Azn Azərbaycan dili hazırlığı həftədə 2 dəfə 2 saat olmaqla keçirilir. 5-8-ci siniflərə təkmilləşdirmə dərsləri, 9-11-ci siniflərə abituriyent hazırlığı tədris olunur. Mövzu, test və mətnlər sadə və yaddaqalan şəkildə izah
30 Azn Azərbaycan dili derslərimiz yalnız Onlayn formada keçirilir.
Şirkət40 Azn Blok sürət qruplarına start verildi bu fürsəti qaçırmayın həftədə 3 dəfə dərs bazar günləri mövzu sınağı və hər həftə valideyin məlumatlandırma yerlər məhdud saydadır.
40 Azn Sürət qruplarına start verildi buraxılış imtahanı üçün həftə içi 4 dəfə olmaqla Azərbaycan dili hazırlığı keçiriləcək bu fürsəti əldən qaçırmayın.
40 Azn Dərslər həftədə 3 dəfə fərdi şəkildə keçirilir.
30 Azn Azərbaycan dilini öyrənmək istəyirsiz? Qəbul yaxud MİQ imtahanlarına hazırlaşırsız? Təcrübəli müəllim axtarırsınız? O zaman artıq vaxt itirmədən bizə müraciət edin.
Dərslər həftədə 2 dəfə olmaqla təşkil olunur.
50 Azn Onlayın hazırlıq qrup 30manat , fərdi40manat olmaqla həm abituriyentlər həmdə şagirdlər üçün hazırlıq həftədə 3dəfə olmaqla