Azərbaycan dili hazırlığı

Elan kodu: 40876

Kateqoriya Xarici dil kursları
Azərbaycan dili

Qiymət 30 Azn

Ayşə müəllimə
Bakı şəhəri
0519338XXXnömrəni göstər

Dərslər həftədə iki dəfə 90 dəq olmaqla qrup və fərdi şəkildə təcrübəli müəllim tərəfindən keçirilir. Qaydaların ətraflı şəkildə izahı, mətn üzərində işləmə vərdişlərinin formalaşması, sınaqların mütəmadi şəkildə işlədilməsi təşkil olunur. 5-8-ci siniflərin məktəb mövzularının mənimsənilməsi, 9-11-ci siniflərin isə buraxılış imtahanına hazırlanması üçün sistemli şəkildə dərslər keçirilir. Yay dərslərinə qoşulmaq istəyənlər müraciət edə bilərlər.


Tarix: 31.05.2026

Azərbaycan dili hazırlığı
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Abituriyent və dövlət qulluğu hazırlığı

Azərbaycan dili hazırlığı üçün müraciət edə bilərsiniz

50 Azn
Азербайджанский язык на дому

Мы подготовили специальную программу для тех, кто хочет заниматься дома во время летних каникул.Теперь изучать азербайджанский язык можно не выходя из дома. Для каждого студента мы составляем индивидуальную программу

25 Azn
Lisey olimpiada hazırlığı

1-5 ci sinif onlaym hazırlıq rus və az sektoru derslər onlayn şəkildə keçirilir hər ay sonu sınaq və 3 aydan bir sertifikat naminə imtahan olur, dərslər fərdi və qrup şəklində keçirilir Azərbaycan dili Riyaziyyat

25 Azn
Məktəbəqədər ibtidai sinif hazırlığı

Erkən inkişaf 3-4yaş.Məktəbəqədər və ibtidai sinif hazırlığı.Onlayn və Əyani formada dərslər keçirilir.Dersler qrup və fərdi şəkildə keçirilir.Kecirilen dərslər Azərbaycan dili Əlifba (Oxu və yazı) Ilkin Riyazi biliklər

50 Azn
Азербаджанский язык для абитуриентов русского сектора

Ученики 8-х и 10-х классов уже считаются абитуриентами. Мы стартуем с летних месяцев. Вы можете записаться. Мы поможем вам добиться хороших результатов и получить новые знания азербайджанского языка. Групповые занятия

200 Azn
Rus bölməsi üçün Azərbaycan dili dərsləri (9-11-ci sinif)

Azərbaycan dili hazırlığı Azərbaycan dilini öyrənmək və ya biliklərinizi təkmilləşdirmək istəyirsiniz? Peşəkar və effektiv dərslərimiz sizin üçün! Tədris istiqamətləri: • Oxu, yazı və qrammatika

70 Azn
Azərbaycan dili Onlayn hazırlıq

1_11-ci siniflərə Azərbaycan dili fənni üzrə həftədə 3 dəfə olmaqla Onlayn hazırlıq keçirilir. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

40 Azn
Azərbaycan dili hazırlığı

✓ibtidai sinif hazırlığı ✓ 5-8 siniflər üçün təkmilləşdirmə dərsləri ✓ 9-11 siniflər üçün abituriyent hazırlığı ✓ Müxtəlif materiallardan testlərin işlədilməsi ✓ Müxtəlif vəsaitlərdən mətnlərin işlədilməsi ✓ Mövzu

70 Azn
tibb bacısı

Sentyabr Qeydiyyatı Açıqdır! Tibb və Əczaçılıq kurslarına yeni qəbul başladı! Sentyabr ayı üçün qeydiyyat açıq elan olunur Əgər sən tibb sahəsində peşəkar biliklər qazanmaq, gələcəyini bu istiqamətdə qurmaq

65 Azn
Azərbaycan dili və ədəbiyyat hazırlığı

Dərslər həftədə 3 dəfə olmaqla online şəkildə tədris olunur. Hazırda yay kurslarımıza hazırlıq davam edir, əlavə olaraq yay kurslarına yazılan hər bir abituriyent avqust ayında keçiriləcək bir aylıq ödənişsiz sınaq

30 Azn
Azərbaycan dili hazırlığı

Azərbaycan dili hazırlığı Dərslər sentyabrın 14-də başlayacaqdır. Qeydiyyat üçün tələsin Azərbaycan dilindən online hazırlıq keçirəm 1-4 ibtidai siniflər 5-8-ci siniflər təkmilləşdirmə Ay sonu sınaqlar Mövzu

50 Azn
Azərbaycan dili hazırlığı | 5–11-ci sinif və abituriyent haz

Azərbaycan dili fənni üzrə 5–11-ci sinif şagirdləri və abituriyentlər üçün yüksək keyfiyyətli hazırlıq dərslərinə qeydiyyat başladı! Dərslər: - Fərdi və qrup şəklində (istəyə uyğun) - Əyani (Maştağa qəsəbəsi) və

30 Azn
Azərbaycan dili hazırlığı

Azərbaycan dili hazırlığı Həm fərdi həm online şəkildə dərs keçirəm yüksək səviyyədə Həftədə 3 dəfə olmaqla 90 dəqiqə Abituriyent hazırlığı 5-8 təkmilləşdirilmə 5-11 ci siniflər üçün

30 Azn
Onlayn Azərbaycan dili

Peşəkar Azərbaycan dili və Ədəbiyyat müəllimi onlayn hazırlıq dərsləri keçir. 5-11 - ci siniflər üzrə hazirliq, abituriyent hazırlığı , hər bölmənin sonunda sınaq testləri ilə biliyin yoxlanılması həyata keçirilir

30 Azn
Riyaziyyat məntiq ingilis dili

1-5 ci sinif onlaym hazırlıq rus və az sektoru derslər onlayn şəkildə keçirilir hər ay sonu sınaq və 3 aydan bir sertifikat naminə imtahan olur, dərslər fərdi və qrup şəklində keçirilir Azərbaycan dili Riyaziyyat

20 Azn
Onlayn Azərbaycan dili hazırlığı

Mən , Hacıyeva Rəvanə Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimiyəm.Dərslərimiz həftədə 2 dəfə 2 saat keçilir.Şagirdin imtahana hazırlıq səviyyəsini yoxlamaq üçün hər ay sınaqlar keçirilir.Valideynlərlə daimi əlaqə

70 Azn

tezbazar.az biznes komputer kurslari biznes kurslari hazirliq kurslari online dersler sirniyyat kurslari rus dili kurslari ve qiymetleri tedris kurslari mebeller tibb bacısı futbol