Alman dilini peşəkarlardan öyrən

Elan kodu: 34036

Kateqoriya Xarici dil kursları
Alman dili

Qiymət 75 Azn

Sabina (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Alman dili ( AZ-RUS bölmələri)
Qrup dərslərimiz həftədə 2 dəfə 1 saat 30 dəq olmaqla 75 AZN -di.

Alman dili Fərdi
135 Azn (həftədə 2 dəfə 1 saat) ONLAYN

SINAQ DƏRS ÖDƏNİŞSİZDİR!

Əgər sınaq dərsinə qoşulmaq istəsəz mümkünsə əlaqə nömrənizi və adınızı qeyd edin.


Tarix: 14.03.2025

Alman dilini peşəkarlardan öyrən
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Alman dili dərsləri

Alman dili dərsləri online Google Meet platformasi uzerinden kecirilir. Həftədə 2 dəfə, 1–1, 5 saat olmaqla fərdi və qrup şəklində keçirilir. Dərslər interaktiv şəkillər və müxtəlif tədris materialları ilə daha maraqlı

130 Azn
Alman dili dərsləri

A1–B2 səviyyələri Danışıq və qrammatika Gündəlik ünsiyyət Dinləmə və yazı bacarıqları İmtahanlara hazırlıq Peşəkar müəllim Kiçik qruplar Əlverişli dərs saatları onlayn dərslər

60 Azn
Alman dilindən yay dərsləri

ALMAN DİLİNDƏN YAY DƏRSLƏRİNƏ QEYDİYYAT BAŞLADI! Alman dili dərsləri tam 0 səviyyəsindən başlayaraq A1–C1 səviyyələrinə qədər tədris olunur✓. ✓ İlk dərs sınaq dərsidir. Bu dərsdə istifadə olunacaq vəsaitlərlə tanış

50 Azn
Alman dili belə asan olmamışdı

Alman dili online şəkildə, həftədə 2/3dəfə 1saat olmaqla keçirilir.Beynəlxalq sertifikatlı müəllim tərəfindən 4 istiqamətdə oxuma, yazma, dinləmə və yazı olmaqla inkişaf etdirilir. Almaniya getmək xəyalı dil öyrənməklə

150 Azn
Alman dili

Alman dili kursuna qeydiyyat başladı Dərslərimiz həftədə 2 dəfə olmaqla sıfırdan keçirilir Əyani və Online Qrup və Fərdi Azərbaycan və Rus dillərində tədris Sonda rəsmi sertifikat

190 Azn
Almaniyada rahat danişŞirkət

Almaniyada rahat daniş Almaniyaya gedirsiniz? İlk günlərdə marketdə, iş yerində, nəqliyyatda və gündəlik həyatda nə demək lazım olduğunu düşünmək istəmirsinizsə, Alman dilində danışıq bacarığınızı əvvəlcədən inkişaf

120 Azn
A1-B2 Səviyyələri üzrə Fərdi Alman Dili Dərsləri

Dərslərə daxildir: Səviyyələr: A1, A2, B1, B2 Program: Qrammatika, lüğət ehtiyatının artırılması, oxu, dinləmə və xüsusilə sərbəst danışıq Materiallar: Bütün tədris materialları və kitablar elektron formada pulsuz

75 Azn
fərdi individual Alman dili dərsləriŞirkət

Ferdi individual Alman dili dərsləri Ferdi Az-rus bolmesi Alman dilini öyrənmək hələ belə asan olmamışdır. Azərbaycan və rus bölməsi üzrə dərslər. İstəyə uyğun xanım və bəy təlimçilər. Peşəkar müəllimlər. Xüsusi

150 Azn
Alman dili

ALMAN DİLİ KURSU — A1–C1 Alman dilini düzgün, sistemli və nəticəyönümlü öyrənmək istəyirsiniz? Sertifikatlı və təcrübəli müəllim tərəfindən keçirilən dərslərdə hər tələbənin səviyyəsinə və məqsədinə uyğun fərdi

100 Azn
Alman dili A1, A2 qruplarına qeydiyyat

- Dərslər dilin bütün aspektlərini əhatə edir - Dərslər yalnız onlayn formatda keçirilir - Sınaq dərsi ödənişsizdir - Sınaq dərsindən sonra ödəniş 8 dərs üçün 80 azn təşkil edir - Həm azərbaycan dilli, həm rus dilli

80 Azn
Almanyaya gedənlər üçün sürətli danışıq dərsləriŞirkət

Almanyaya gedənlər üçün sürətli danışıq dərsləri İndi bir Alman gəlsə rahat danışa bilərsən? Sualına düşünmədən Hə! Cavabı vermək istəyirsənsə tam da doğru elanı oxuyursan. Dərslər yüksək ixtisaslı müəllimlər tərəfindən

150 Azn
Online Fərdi Alman Dili Kurslar

Almaniyada və Türkiyədə təhsil almış müəllimedən onlayn Alman dili dərsləri Bütün yaş qrupları üçün uyğun dərslər Sertifikat imtahanlarına hazırlıq Almaniyada təhsil və iş müraciətləri ilə bağlı məsləhət və

100 Azn
Alman dilin bu gün öyrən və orada işləmək arzunu reallaşdır

"Ausbildunq" – ixtisaslaştırma və ya peşəyə yiyələnməkdir. Burada təkcə nəzəri bilikləri artırmaq deyil, həmçinin paralel olaraq oxuduğun ixtisasa uyğun işləmək və təcrübə toplamaq nəzərdə tutulur.İlk öncə A2

150 Azn
Alman dili Xaricdə təhsil və İş imkanlarıŞirkət

Alman dili kursu | Ausbildung proqramı Almaniya yolunuzu asanlaşdıraq! Təcrübəli təlimçilər, müasir metodlar: danışıq praktikası | audio-materiallar | rollu oyunlar | real vəziyyətli tapşırıqlar Təklif etdiyimiz

150 Azn
Alman Dili Danışıq dərsləri Almaniyaya gedənlər üçün

Alman Dili Danışıq dərsləri Almaniyaya gedənlər üçün Alman dili kursumuz Azərbaycan, rus və ingilis bölmələri üzrə keçirilir. Dərslərdə qrammatika ilə yanaşı gündəlik danışıq və praktiki ünsiyyətə xüsusi diqqət

120 Azn
Online Alman dili

Alman dili üzrə bakalavr məzunu olaraq rus sektorlar üçün onlayn dərslər təklif edirəm • Uşaqlar, yeniyetmələr və böyüklər üçün fərdi dərslər • Qrammatikanın sadə və aydın izahı • Söz ehtiyatının inkişafı və danışıq

80 Azn

tezbazar.az biznes online kurslar komputer kurslari kurslar derzilik autocad kurslari qiymetleri ulduz kurslari sirniyyat kurslari mebeller hazirliq kurslari