Alman Dili Dərsləri 0-dan C1-ə (Avropa təcrübəli müəllimlə)
Elan kodu: 41367
Kateqoriya Xarici dil kursları
Alman dili
Qiymət 80 Azn
Avstriyada yaşayan, 10 ildən çox peşəkar iş təcrübəsinə malik alman dili müəllimi ilə dərslərə başlayın! Alman dilini birbaşa Avropadan qoşularaq, canlı dil mühitini dərindən bilən mütəxəssisdən öyrənin.
Alman dilini sıfırdan öyrənmək, beynəlxalq imtahanlara hazırlaşmaq və ya xaricdə təhsil/iş üçün dil biliklərini təkmilləşdirmək istəyirsinizsə, bu dərslər tam sizin üçündür!
Müəllim haqqında qısa məlumat:
Təhsil: Bakı Dövlət Universiteti (Germanistika bakalavr) və ADA Universiteti (Təhsilin təşkili və idarə olunması üzrə magistr).
Təcrübə: 10 ildən çox pedaqoji fəaliyyət. Bakının aparıcı beynəlxalq və özəl məktəblərində (Azerbaijan British College, Baku Modern School) alman dili müəllimi kimi zəngin iş təcrübəsi. Hazırda fəaliyyətimi Avstriyadan onlayn olaraq davam etdirirəm.
Dərslərin proqramına daxildir:
Sıfırdan A1-C1 səviyyəsinə qədər sürətli və effektiv proqram.
Danışıq (Sprechen), Dinləmə (Hören), Yazı (Schreiben) və Oxu (Lesen) bacarıqlarının paralel inkişafı.
Məktəblilər üçün maraqlı, interaktiv və yaş qrupuna uyğun metodika.
Goethe-Zertifikat imtahanlarına tam zəmanətli hazırlıq.
Dərs formatı və Sərfəli Qiymətlər (Onlayn - Zoom/Teams):
Fərdi dərslər: Aylıq 160 AZN (Həftədə 2 dəfə)
Qrup dərsləri (3-5 nəfər): Aylıq 80 AZN
İlk sınaq dərsi ödənişsizdir! Dünyanın ən vacib dillərindən birini peşəkardan öyrənin.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Alman dili repetitoru (Rus və Azərbaycan bölməsi üçün). Salam! Mən alman filologiyası üzrə bakalavr və alman dilinin tədrisi metodikası üzrə magistr dərəcəsinə malik təcrübəli müəlliməyəm. Bakının qabaqcıl özəl
15 Azn Alman dilini sıfırdan öyrənmək istəyirsən?
A1-dən B1-ə qədər asan, izahlı və praktik dərslər!
Danışıq yönümlü tədris
Asan qrammatika izahı
Real dialoqlar
Dərs materialları təqdim olunur
Fərdi proqramla
100 Azn Alman dilini sıfırdan öyrənmək istəyirsən?
Alman dili dərslərinə qeydiyyat davam edir!
•A1-A2-B1-B2 və danışıq dərsləri
•Məktəb, universitet və imtahan hazırlığı
•Onlayn dərslər
• Fərdi yanaşma
Hər dərsin lüğəti,
50 Azn "Ausbildunq" – ixtisaslaştırma və ya peşəyə yiyələnməkdir. Burada təkcə nəzəri bilikləri artırmaq deyil, həmçinin paralel olaraq oxuduğun ixtisasa uyğun işləmək və təcrübə toplamaq nəzərdə tutulur.İlk öncə A2
150 Azn Alman dilini öyrənmək istəyirsiz? Almaniyaya emiqrasiya etmək istəyirsiz? Təcrübəli müəllim axtarırsınız? O zaman artıq vaxt itirmədən Öyrən Dil Akademiyasına müraciət edin. Çünki yalnız bizimlə birgə siz qısa bir
100 Azn Dərslər həm rus, həm də Azərbaycan bölməsində keçirilir fərdi və qrup şəklində
A1, A2, B1, B2 səviyyələrində danışıq, oxuma, yazı və dinləmə bacarıqlarının paralel inkişafı, qrammatikanın sistemli öyrədilməsi
150 Azn Ferdi individual Alman dili dərsləri Ferdi Az-rus bolmesi
Alman dilini öyrənmək hələ belə asan olmamışdır.
Azərbaycan və rus bölməsi üzrə dərslər.
İstəyə uyğun xanım və bəy təlimçilər.
Peşəkar müəllimlər.
Xüsusi
150 Azn Online Alman dili dərslərimə xoş gəlmisiniz! Mən Alman dili üzrə təcrübəli müəllim kimi sıfırdan, addım-addım, rahat və anlaşılan şəkildə öyrədirəm. Dərslər həm yeni başlayanlar, həm də danışığını inkişaf etdirmək
80 Azn "Ausbildunq" – ixtisaslaştırma və ya peşəyə yiyələnməkdir. Burada təkcə nəzəri bilikləri artırmaq deyil, həmçinin paralel olaraq oxuduğun ixtisasa uyğun işləmək və təcrübə toplamaq nəzərdə tutulur.İlk öncə A2
130 Azn Angebot:
• Training für die Aufnahmeprüfung (Feststellungsprüfung)
• Intensiver Deutschunterricht A1–C2
• Vorbereitung für deutsche und österreichische Hochschulen
• BWL- und VWL-Grundlagen
• Audit: Buchführung und
150 Azn Alman dili kursuna qeydiyyat başladı
Dərslərimiz həftədə 2 dəfə olmaqla sıfırdan keçirilir
Əyani və Online
Qrup və Fərdi
Azərbaycan və Rus dillərində tədris
Sonda rəsmi sertifikat
140 Azn Alman dili kursları. Kursumuzda Alman dili Sadə İzah şəkli ilə yüksək səviyyədə tədris olunur. Alman dilinin Qramatikası + Danışıq öyrədilir. Peşəkar və Məsuliyyətli müəllim komandası , 10 ildən artıq müəllimlik
150 Azn •0 dan dərslər
•Danışıq dərsləri
•Qrammatika+ praktik
•Ausbildung hazırlığı
•Gündəlik dialoqlar və tapşırıqlar üzərində işləmə
•Fərdi və qrup dərsləri
*İlk dərs ödənişsizdir
50 Azn Alman dili dərsi
Tecrubeli muellime terefinden keçirilen professional Alman dili derslerine start verildi.
1) 0-dan Alman dilini oyrenmek isteyenler üçün Alman dilinin sıfırdan öyrədilməsi.
2) Biznesle meşgul olanlar
Şirkət130 Azn Alman dili kursu İndi bir Alman gəlsə rahat danışa bilərsən? Sualına düşünmədən Hə! Cavabı vermək istəyirsənsə tam da doğru elanı oxuyursan. Dərslər yüksək ixtisaslı müəllimlər tərəfindən xüsusi dərs metodika ilə
Şirkət150 Azn Alman dilində sürətli danışıq dərsləri az rus bölmə
Alman dili dərsləri Ferdi Az-rus bolmələri üçün
Alman dilini öyrənmək hələ belə asan olmamışdır.
Azərbaycan və rus bölməsi üzrə dərslər.
İstəyə uyğun xanım və bəy
150 Azn